Вижте подривния сценарий на шумкарите от БСП и ДПС в комбина с ВИС да свалят властта в стил "На всеки километър". Готвят саботажи по Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петдесетина шумкари от младежките организации на БСП и ДПС се събрали вчера в центъра на новозагорското село Езеро с развети байраци и плакати "Оставка".
Оттам тръгнали към изхода на селото, но вместо да атакуват някоя мандра, опитали да окупират магистрала "Тракия" през нивите, финтирайки кордона на жандармерията.
Съвсем в духа на партизанските конспирации тип "На всеки километър" и "Те надделяха".
Този път униформените момчета са действали безкомпромисно и са преградили с телата си пътя.
Междувременно стотици коли, преминаващи по "Тракия", са надували клаксони и са приветствали полицията в знак на одобрение, че магистралата е свободна за движение.
А в Кресна шумкарите били предвождани лично от червения кмет на града Николай Георгиев и от лидери на местното ДПС.
Кметът - призван да спазва закона, не да го гази, призовал подривните елементи да блокират международния път към Гърция.
Полицейски данни сочат, че конспиративната дейност на новия Отечествен фронт от бесепари и депесари ще се разгръща интензивно в цялата пътна мрежа през идните месеци. Идеята била да съсипят пътуванията на българите по коледните и новогодишните празници, да предизвикат хаос и масово брожение сред населението, ползвайки чети от по 10-15 наемници с криминален профил. Твърди се, че активно съдействие в протестите оказват местни структури на бившата групировка ВИС.
Коалицията на червените с Доган вече е факт, не се и крият. Изживяват се като осмосептемврийци, само че маршал Толбухин не чака край Дунава да им свърши работата и да им поднесе властта на тепсия.


