BG EN

Вижте първия смазващ виц за кабинета "Близнашки"! Вижте защо е най-добре да "изкопаме" Тато!

ЧАС ПИК

Вижте първия смазващ виц за кабинета "Близнашки"! Вижте защо е най-добре да "изкопаме" Тато!

271043
на 05.08.2014
Вижте първия смазващ виц за кабинета Близнашки! Вижте защо е най-добре да изкопаме Тато!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като видях публикуван целия проекто-списък на бъдещите министри в кабинета Близнашки- ексдепутат от БСП (и съветник!?) на Тодор Живков, се обадих на няколко приятели в България.

препоръчано

Неочаквано, вместо дълги коментари, всички ме поздравиха за куража и късмета – за това, че преди 15 години захвърлих всичко и заминах за САЩ само с два куфара.

Един от тях – „щастливец“, който ще трябва да изтърпи и това, а вероятно и не още едно българско правителство ми каза:

„Направо ми идва да викна: Хайде стига с тия перверзии, дайте направо да го изкопаме…“

И понеже в първия момент не го разбрах, той ми разказа вица, който ще публикувам тук. (Внимание: 18+)

След корабокрушение Чапай, Петка и Анка изплували на самотен остров.
Изминала седмица, втора и Чапай викнал:
- Петка, стига разврат!
И застрелял Анка.
След още една седмица Петка казал:
- Стига разврат!
И заровил Анка.
След още една седмица и Чапай и Петка си казали:
- Стига разврат!
И изровили Анка…

Та крайно време е и ние да викнем – стига с тези перверзии и разврат – дайте направо да си откопаме Бай Тошо! - завърши с вица моят човек от София.

А аз още по-силно заобичах ветровитото Чикаго…

.

Петър Димитров, от сайта Евро чикаго

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК