ГОРЕЩО
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на отбраната на Иран Амир Хатами е пристигнал на посещение в Сирия, съобщава агенция IRNA, цитирана от „Газета“.
препоръчано
В Дамаск той ще остане два дни.
Съобщава се, че на летището Хатами е бил посрещнат от висши представители на отбранителното ведомство на Сирия, както и от иранския посланик в Сирия Джавад Торкабади и военното аташе на Иран.
В програмата на министър Амир Хатами е включена и лична среща с президента на Сирия Башар Асад.
Превод и редакция: ПИК
Доживотен затвор за убиеца на бившия японски премиер Шиндзо Абе
7293
преди 12 часа
Ким Чен-ун уволни вицепремиера си, раздразнен от "некомпетентността" му
15742
на 20.01.2026
Препълнен със сватбари рейс се обърна в Индия, има много загинали и ранени
9492
на 19.01.2026
Слон нападна и уби 22-ма души, сред жертвите са и деца
19289
на 19.01.2026


