Вили Вуцов към репортер: Мерси, г-н Таратайкин (ВИДЕО)

ВИДЕО

31520
на 04.03.2024

Култов бисер на Вили Вуцов! Наставникът на Янтра (Габрово) се обърна разпалено към репортера на "Диема Спорт" Филип Боков, който го поздрави за победата над Септември (София) във Втора лига.

"Мерси, г-н Таратайкин! Миналия път ми каза, че 15 минути съм говорил без да спирам, сега ми задавай ясни и точни въпроси. За да ти отговарям ясно и точно", каза Вуцов.

Янтра спечели гостуването си на Септември София с 2:1 в двубой от 23-ия кръг на Втора лига, игран на стадиона в столичния квартал "Драгалевци".

Попаденията реализираха Велислав Василев (5') даде аванс за габровци още в началот на мача, а малко след това Симеон Александров (24') изравни. През втората част обаче Айвън Ангелов (57') донесе успеха за гостите.

Въпреки загубата, Септември остава лидер в класирането на първенството с актив от 47 точки, с 2 повече от втория Спартак Варна. Янтра е на петата позиция с 40, колкото има и Монтана. Марек Дупница е на трето място с 41 точки.

Въпреки успеха на неговите играчи, треньорът на габровци Велислав Вуцов за пореден път остана крайно недоволен от съдийството в срещата. Специалистът не сдържа нервите си и по време на двубоя, подхвърляйки реплики към съдията Мариян Гребенчарски, предаде "Фокус".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите