Винъс Уилямс на четвъртфинал в Хонконг

4870
на 15.10.2015

Носителка на седем титли от Големия Шлем - Винъс Уилямс се класира безпроблемно за четвъртфиналите на тенис турнира в Хонконг, с награден фонд 250 хиляди долара.

В мач от втория кръг американката победи с 6-0, 6-2 представителката на домакините Яфан Ван. "Много по-доволна съм с постигнатия резултат днес. Най-важното обаче е това, че се класирах за слеващия кръг", заяви Уилямс след успеха.

На четвъртфиналите 35-годишната американка ще срещне французойката Ализе Корне, която се справи с Ярослава Шведова.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 9 май - главоломен успех връхлита Девите, денят за Скорпионите неочаквано труден САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 9 май - главоломен успех връхлита Девите, денят за Скорпионите неочаквано труден
ПИК TV! ГЕРБ с ударно откриване на предизборната кампания - Борисов и Мария Габриел рамо до рамо (НА ЖИВО) ПИК TV! ГЕРБ с ударно откриване на предизборната кампания - Борисов и Мария Габриел рамо до рамо (НА ЖИВО)