ГОРЕЩО
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Виолина Маринова, която зрителите познават като една от участничките в Мастър Шеф", шокира последователите си в Инстаграм с признание за това как тори растенията в собствената си градина, видя ПИК.
препоръчано
"Използвам често яйца, съответно имам и доста черупки, но не ги изхвърлям, а с тях поръсвам основата на растенията в градинката ми - като чушки и домати. Така се предотвратява гниенето на цветчетата и е чудесен био вариант срещу вредителите", разкри Виолина.
Тя разясни на всички любопитковци, че преди да натори градината, слага черупките във фурна, нагрята до 200 градуса за 10 минути. После ги "разбива" в блендер и след като изстинат, ги съхранява в буркани.
свързани новини
Отлагат финала на "Мастър шеф" за есента
30290
на 06.05.2020
Виетнамката от "Мастър Шеф" засрами българите с яйца по панагюрски
54662
на 06.05.2020
Жители на Палермо се обявиха срещу сватбеното парти на Дуа Липа
16235
преди 4 часа
Почина актьорът от "Бъфи, убийцата на вампири" Антъни Хед
11560
преди 9 часа
Ергенът Алек вдигна сватба
26779
преди 19 часа
Ето кои са кумовете на Весела Бабинова и Владо Зомбори
58402
на 05.06.2026


