ГОРЕЩО
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Венета Райкова отрече категорично да има мъж до себе си. Повод за коментара й са многобройните слухове, които я свързват с мъже.
препоръчано
В социалната мрежа водещата обясни, че след развода си няма половинка и се чувства добре.
Не е вярно! Откакто се разведох не е имало никакъв мъж в живота ми! Посветила съм живота си на детето си и на работата си - книгите и интервютата ми! Нищо друго не ме интересува! Мъж вкъщи не е идвал, нито се е качвал в колата ми и нито един комшия няма как да твърди подобно нещо. Много моля да не забърквате името ми в подобни статии!“, отсече Райкова, цитирана от столичен всекидневник.


