ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
Александър Йорданов: ППДБ проявяват истинска глупост на квадрат. Рейтингът им се срина, дори и да потулят Петроханската афера
Ексклузивно! Сектата на Калушев свързана с мрежата на Епстийн
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тридесет и една годишен мъж от София катастрофира със своя "Фолксваген Голф" в бургаската част на автомагистрала "Тракия". Заради движение с несъобразена скорост, управляваната от него кола се блъснала в мантинелата и паднала в канавката.
препоръчано
За щастие, шофьорът и неговата 30- годишна спътничка от Пловдив са живи. Жената е настанена в МБАЛ-Бургас само със сътресение на мозъка.
ТИР-ове задръстиха АМ "Тракия"
12950
на 08.07.2016
Завърши ремонтът при 20-ти км на АМ „Тракия“
10209
на 02.07.2016
Готово е едното платно на моста над река Стряма на АМ "Тракия"
12203
на 02.07.2016


