ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
СВЕТЪТ ДНЕС
Висш представител на полицията в Киргизия в кома след сблъсъците пред резиденцията на бившия президент на страната
6107
на 08.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Началникът на Главното управление на Министерството на вътрешните работи на Чуйска област на Киргизия Самат Курманкулов е изпаднал в кома, след като е получил травма при сблъсъците около резиденцията на бившия президент на страната Алмазбек Атамбаев, съобщава РИА „Новости”.
препоръчано
Уточнява се, че Курманкулов изпаднал в кома след трапанация на черепа.
От Министерството на здравеопазването разясняват, че Курманкулов е поставен на изкуствено дишане. „Състоянието му е крайно тежко”, уточняват от ведомството.
Допълва се, че травмата не е от рана от куршум, а от вътрешна черепно-мозъчна травма и нараняване на главния мозък в тежка степен.
свързани новини
МЪЛНИЯ: Арестуваха при спецакция бившия президент на Киргизия (ВИДЕО)
14155
на 07.08.2019


