ГОРЕЩО
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
Балкани
Висши политици в Сърбия се биха, нанесоха си тупаници, размахаха пистолети
3611
на 21.03.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Високопоставени функционери на Демократическата партия на Сърбия се биха и заплашваха с пистолети, пише днес сръбският вестник Blic, информира „Фокус”. Става дума за Душко Тарбук и Петър Бойович, които са влезнали в ръкопашен бой. Инцидентът е станал на заседание на ръководството на партията, на които се разглеждали резултатите от изборите.
„Дойдохме на заседание на Изпълнителния отбор на партията.
Но, след като влезна Тарбук, започна кавга с Бойович”, заявил източник от партията. Той е уточнил, че двамата са си разменили по няколко удара в лицето.
препоръчано
Гърция въвежда възрастова граница за достъп до социалните мрежи
7100
на 09.02.2026
Синиша Каран е новият президент на Република Сръбска
23433
на 09.02.2026


