BG EN

Вицеканцлерът на Германия: Търпението на Европа по отношение на Гърция е на изчерпване

Европа

Вицеканцлерът на Германия: Търпението на Европа по отношение на Гърция е на изчерпване

4148
на 14.06.2015
Вицеканцлерът на Германия: Търпението на Европа по отношение на Гърция е на изчерпване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Преговорите между Атина и международните й кредитори е игра на покер, в която гръцкото правителство стига до крайности, докато търпението на Брюксел постепенно намалява. Това заяви вицеканцлерът на Германия Зигмар Габриел, цитиран от немския вестник Das Rheinische Post и агенция "Фокус".

„Искаме да помогнем на Гърция и да я запазим в еврозоната. Но не само времето за това изтича, но навсякъде в Европа и търпението е на изчерпване“, коментира председателят на Германската социалдемократическа партия.

препоръчано

„Навсякъде в Европа се увеличава настроението „стига вече!“, допълни Габриел. „Вечните нови „последни опити за договаряне“ на един и същи процес започват да стават смешни“, критикува гръцкото правителство германският политик.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК