ГОРЕЩО
Атанас Пеканов с ВАЖНА НОВИНА: България ще получи парите по петото плащане по ПВУ, Еврокомисията ни е дала добра оценка
Депутат на Радев: Ще трябва да изпием до дъно горчивата чаша с Бюджет 2026, нямаме друг избор
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев за внушенията му: Имате фиксация върху определени политически лидери и депутати от опозицията (ВИДЕО)
СМЕШЕН ПЛАЧ! Иво Оземпика и Божо Пърхота пробват да замажат скандала с теча на класифицирана информация - изложиха се жестоко
Прокуратурата с първи коментар за сигналите при тях срещу Пеевски и Демерджиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепрезидентът Илияна Йотова ще участва в откриването на Международна научна конференция „Нему да бъде слава, чест и почит“ – 1150 години от кончината на Константин-Кирил Философ. Форумът е с начало днес, 13 февруари, от 16,00 часа в Националния музей „Земята и хората“.
Това съобщиха от прессекретариата на президентството. Конференцията, която ще продължи до 15 февруари, се организира от Кирило-Методиевския научен център при БАН и се провежда под патронажа на президента Румен Радев. В събитието, което се посвещава и на 150-годишнина от основаването на Българската академия на науките, ще участват над 50 учени от шест страни.
препоръчано
свързани новини
ОТ МЕГДАНА: Илияна Йотова иска план "Маршал" за българските села
35203
на 10.02.2019


