BG EN

Вицепремиерът на Испания е с коронавирус

Европа

Вицепремиерът на Испания е с коронавирус

16423
на 25.03.2020
Вицепремиерът на Испания е с коронавирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Испанската зам.-министър-председателка Кармен Калво е дала положителна проба за коронавирус, съобщи днес правителството в Мадрид, цитирано от Ройтерс.

Положителният резултат е от проба, взета вчера, след като при предишен тест резултатите бяха отрицателни, но неокончателни, уточниха от кабинета.

препоръчано

Калво, която е родена през 1957 г., се чувства добре и се лекува, се посочва в правителствено съобщение.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК