ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Животът днес
Вицепремиерът Томислав Дончев ще се срещне с ръководствата на големите вериги бензиностанции
8202
на 15.11.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепремиерът Томислав Дончев ще приеме в Министерския съвет ръководството на Петролната и газова асоциация, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Заради протестите срещу високите цени на горивата държавата поиска бензиностанциите да помислят за мерки, които да намалят крайните цени. Преди дни вицепремиерът Дончев намекна, че един от възможните варианти е компаниите да направят жест и да намалят печалбите си.
Недоволството срещу високите цени на бензина и дизела предизвика и поредната проверка на Комисията за защита на конкуренцията дали на пазара на горива има договорки за цените за литър гориво на големите играчи.
свързани новини
НОВОСТ! Бензиностанции и коли с нови стикери за различните видове горива
17619
на 10.10.2018
Поредният протест на търговците на горива блокира центъра на София
14274
на 11.07.2018


