BG EN

Вицето Маргарита Попова отива на празник в Стражица

ЧАС ПИК

Вицето Маргарита Попова отива на празник в Стражица

2884
на 15.08.2013
Вицето Маргарита Попова отива на празник в Стражица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вицепрезидентът Маргарита Попова ще бъде на посещение в Стражица по повод празника на града Успение Богородично. Това съобщиха от пресекратариата на държавния глава. В сградата на общината на ул. „Дончо Узунов“ № 5 в 10.00 часа вицепрезидентът ще се срещне с кмета Детелина Борисова, с областния управител на област Велико Търново Георги Рачев и с председателя на Общинския съвет на Стражица Илиян Маринов.

препоръчано

В 10.30 часа Маргарита Попова ще участва в тържествата за празника на общината, където ще произнесе слово.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК