ГОРЕЩО
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
СЛЕДВАЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТ! Валерия Велева: Йотова ще е кандидатурата на Радев и ще спечели с над 50%. ДПС ще играят със свой човек. Борисов е в много тежка ситуация
Диана Дамянова РАЗКРИ защо Делян Добрев не е "минало време" за политиката заради ТЕЗИ ДВЕ негови качества
Пеканов с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ - ето кого критикува за забавените милиарди по ПВУ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вишеградската четворка ще бойкотира минисрещата на върха за мигрантите в неделя. Тя е свикана по инициатива на Жан-Клод Юнкер и ще се проведе в Брюксел с участието и на България.
препоръчано
В столицата на Европа ще се съберат лидерите и на другите най-засегнати от мигрантския поток страни – като Гърция, Малта,Турция, Италия, Испания, Белгия, Холандия, Франция и Германия, предава бТВ.
Унгария, Полша, Чехия и Словакия са солидарни с твърдите мерки, които австрийското председателство възнамерява да предприеме през следващите 6 месеца.
Те няма да участват в срещата в неделя.
Задържаха четирима незаконни мигранти на Кулата
10479
на 21.06.2018


