BG EN

Вишеградската четворка се обяви за реформи на ЕС

Европа

Вишеградската четворка се обяви за реформи на ЕС

4868
на 21.07.2016
Вишеградската четворка се обяви за реформи на ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четирите държави от Вишеградската група (V4) се обявяват за реформи в Евросъюза, обяви полският премиер Беата Шидло сред среща на премиерите от „четворката“. “Ние се съгласихме, че ЕС е ценност, която трябва не само да защитаваме, но и да променяме”, защото „ЕС не отговаря на очакванията на европейците“, изтъкна тя.

препоръчано

Според нея „ЕС трябва да се върне към своите корени, да се съсредоточи върху своите граждани, а не върху институциите“. “ЕС трябва да мине през реформи, ние не трябва да се боим от тях”, посочи ръководителката на полското правителство. Във Вишеградската четворка влизат Полша, Унгария, Чехия и Словакия. /ТАСС / Дата на публикуване: 2016-07-21 14:41:57 Категория: Политика Град: Варшава Държава: Полша

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК