BG EN

Владимир Зографски завърши петнайсти в Сочи

Други спортове

Владимир Зографски завърши петнайсти в Сочи

2195
на 08.12.2012
Владимир Зографски завърши петнайсти в Сочи
Водещият български ски скачач Владимир Зографски зае престижното 15-о място в старта за Световната купа в Сочи. Самоковецът получи 240,6 точки за опитите си от 97,5 и 98 метра на 106-метровата шанца. Днешното класиране в Сочи е второто най-добро в кариерата му досега. Върхът за Влади до момента е осмото му място в Лилехамер през 2011 година. За класирането си в Сочи днес Зографски ще получи 16 точки, с които вече ще има 30 и ще се качи на 27-о място за СК. Победител в Сочи стана Грегор Шлиренцауер (Ав) с 270,7 т (104,5 и 105,5 т). В генералното подреждане за СК води Северин Фройнд (Гер) с 295 т.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК