ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне юбилея си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българинът Владимир Зографски завърши на 38-о място в състезанието по ски скок на голямата шанца на Олимпийските игри в Пекин.
препоръчано
Зографски се приземи на 125.0 метра и с получените 112.5 метра не успя да влезе сред първите 30, които продължават борбата за отличията във втория скок.
Влади Зографски се класира за финала на голямата шанца в Пекин
Българинът остана на три позиции зад най-доброто си класиране на голяма шанца на зимни игри в Пьончан 2018, където се нареди 35-и.
Лидер след първия скок със 142.0 метра и 147.0 точки е японецът Рьою Кобаяши, който миналата неделя спечели златото на малката шанца.
Зографски остана 22-ри на нормалната шанца в Пекин
7630
на 06.02.2022


