BG EN

Владимир Путин: Нямаме вражда към ЕС, готови сме за възстановяване на отношенията

ЧАС ПИК

Владимир Путин: Нямаме вражда към ЕС, готови сме за възстановяване на отношенията

4348
на 17.06.2016
Владимир Путин: Нямаме вражда към ЕС, готови сме за възстановяване на отношенията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Русия Владимир Путин заяви, че няма вражда към ЕС и е готов за възстановяване на отношенията между Москва и Брюксел, предаде Reuters, циитрана от Фокус.

препоръчано

Говорейки в деня, когато ЕС продължи санкциите си спрямо Русия заради Крим, Путин заяви, че те имат малко влияние и заяви, че руската икономика се възстановява. Той не изрази надежда, че Русия или ЕС ще смекчат своите санкции.

„Нямаме вражда и сме готови да се срещнем с нашите Европейски партньори въз основата на компромис. Това не може да бъде едностранна игра“, заяви Путин. 

Путин обяви, че Русия либерализира инвестиционния климат. „Русия издържа икономическите трудности успешно“, добави той. „Русия разреши повечето проблеми и вече в близкото бъдеще ще разчитаме на подновяване на икономическия растеж“, смята той.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК