Владко Илиев с колеблив старт в биатлона

Други спортове

7873
на 18.12.2016

Владимир Илиев се класира 28-и в масовия старт на 15 километра при мъжете от третия кръг на надпреварата за Световната купа по биатлон. Състезанието се порведе в Нове Место, Чехия.

Илиев направи четири пропуска в четирите си стрелби, като остана на 2.14,7 минути от победителя Мартен Фуркад. Французинът пропусна само една мишена в старта и се поздрави с нова победа в биатлона.

Симон Шемп от Германия остана втори, на 8,3 секунди от победителя. Трети е Антон Бабиков от Русия. Мартен Фуркад приключва 2016 година като лидер в класирането за Световната купа.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете