Владо Гаджев впечатли в чужбина

14773
на 10.08.2016

Родният национал Владимир Гаджев се отчете с изключително силен двубой за клубния си тим на Острова.

Владо отбеляза второто попадение за отбора си при домакинската победата с 3:2 над Портсмут след продължения в мач от турнира за Купата на лигата на Англия.

С гол на Къртис Мейн в 19-ата минута Портсмут поведе в резултата. В 60-ата минута Райън Хейнис изравни, а в 82-ата минута Гаджев реализира за 2:1 за Ковънтри.

Три минути по-късно обаче Кейл Нейсмит възстанови равенството и прати мача в продължения. С гол в 106-ата минута на Анди Роус Ковънтри стигна до победата. Гаджев бе титуляр и игра цял мач.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на Младост от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на "Младост" от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)