ГОРЕЩО
Пеканов с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ - ето кого критикува за забавените милиарди по ПВУ
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Добрев официално напусна политиката (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят на националния тим и Лудогорец Владислав Стоянов присъства на официалната пресконференция преди мача срещу Лацио утре. Той заяви, че не се притеснява от конкретен футболист от италианския тим, но все пак Мирослав Клозе е нападател, който може да реши всеки мач.
препоръчано
„Щастлив съм, че ще имам възможност да играя на този стадион. Всички момчета се надяваме да се получи добър двубой и с положителен резултат за нашия отбор. Не мога да кажа кой е най-опасния футболист. Целият отбор е доста балансиран. Никой не изпъква с индивидуални действия, колкото колектива. Клозе е опасен и може да реши мача, но няма футболист, който да бъде подценяван“, каза Владо Стоянов.
Бидунга остава в Локомотив (София)
1680
преди 17 минути
ЦСКА започва с контролите срещу словенци
4631
преди 6 часа
СТИГНА ЛИ ДЪНОТО? Васил Божков хленчи, че му свършили милиони
80251
преди 10 часа
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
11329
преди 10 часа


