BG EN

Влак уби на място 60-годишен мъж край гара Септември (обновена)

ЧАС ПИК

Влак уби на място 60-годишен мъж край гара Септември (обновена)

6779
на 24.08.2015
Влак уби на място 60-годишен мъж край гара Септември (обновена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на видима възраст около 60-65 години е блъснат от влак в района преди жп гара Септември и е починал, каза говорителят на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов.

препоръчано

Инцидентът е станал към 14:30 ч., предаде БНР.

Влакът се е движел по трасето София - Пловдив, като е идвал от Белово в посока гара Септември и малко преди гарата е блъснал мъжа.

Неговата самоличност в момента се изяснява, защото у мъжа не са открити документи за самоличност. На място е извършен оглед от дежурна група на РУ "Полиция" в град Септември.

Вероятните причини за инцидента са две - неправилно пресичане на жп линията или самоубийство, обясни Стоянов.

Движението по трасето е блокирано, допълни той.

Спряна от движение е и теснолинейката към Велинград.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК