BG EN

Влакът Враца – Плевен тръгва отново от 1 февруари

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Влакът Враца – Плевен тръгва отново от 1 февруари

4849
на 31.01.2015
Влакът Враца – Плевен тръгва отново от 1 февруари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Влакът Враца – Плевен тръгва отново от утре, 1 февруари. Композицията е една от 33-те, които „Холдинг БДЖ" ЕАД възстанови след като на много места в страната хората се възпротивиха срещу решението да бъдат орязани влакове по маршрути, важни и за учащи, и за работещи.

препоръчано

Три от влаковете ще се движат само в част от съществуващия им маршрут. Ще бъде възстановено и движението по цялото направление на 8 от всички 10 влака, на които беше съкратен маршрута на пътуване.

Пътническият влак по линията Враца – Плевен се движи само сутрин. Той потегля от Враца в 4:30 часа и пристига на гара Плевен в 6:45 ч.

От БДЖ съобщиха, че за клиентите на националния железопътен превозвач, които са пътували с влаковете, чийто маршрут ще бъде съкратен, ще бъде създадена възможност за придвижване с други влакове.

За целта ще бъдат въведени промени в разписанията на някои влакове, както и ще бъдат добавени допълнителни спирания на гари, на които са спирали движещите се по съкратен маршрут влакове./topnovini.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК