ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
СВЕТЪТ ДНЕС
Властите в Гибралтар скочиха: Испански митнически служители стреляха по рибарска лодка
3202
на 26.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Гибралтар обвиниха испански митнически служители в стрелба по рибарска лодка, плаващата в териториалните води на британския анклав, съобщава Фокус, цитирайки France 24.
препоръчано
Инцидентът се е случил в събота. Екипаж на испанската митническа служба наредил на двама мъже в рибарска лодка да изгасят двигателя, след което се опитал да пресече пътя на лодката, но рибарите избягали.
„Този инцидент е застрашил живота на невинни хора и нарушава суверенитета на британската територия“, заяви главният министър на Гибралтар Фабиан Пикардо.
свързани новини
Екшън! Стреляха по медиен бос в Истанбул
6593
на 20.08.2015
Стреляха по американски войници в щата Мисисипи
3679
на 05.08.2015
ПРИ СЪСЕДИТЕ: Земетресение край остров Закинтос
4679
преди 54 минути
САЩ удариха кораб в Карибите, има загинали
12237
преди 2 часа
Чакат Стармър да хвърли оставка днес
8905
преди 3 часа
Изтича срокът за деклариране на парцели в Гърция
7899
преди 4 часа


