ГОРЕЩО
Ето кои две други майки Козилата Белобрадова може да доведе в парламента да се жалят пред медиите (СНИМКИ)
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
Африка
Властите в Нигерия потвърдиха изчезването на 110 ученички след нападение на „Боко Харам“
10272
на 26.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В неделя властите в Нигерия потвърдиха изчезването на 110 ученички след нападение на „Боко Харам“, предава ТАСС.
„Федералното правителство може да потвърди,че 110 ученички от училището в Дапчи, щата Йобе, не са открити след като училището беше нападнато от въоръжени лица на 19 февруари“.
препоръчано
Точният брой на ученичките беше установен след сверяване на данните от администрацията на училището и данните от властите на щата. По-рано на 23 февруари родители на изчезналите ученички заявяват, че у дома не са се прибрали 105 ученички.
свързани новини
Фокус
„Боко Харам“ заплашва столицата на Нигерия с бомбени нападения
13037
на 13.05.2017
В Нигерия групировката „Боко Харам“ освободи 82 ученички, отвлечени през 2014 г.
10302
на 06.05.2017


