ГОРЕЩО
ЗАКОНЪТ НА УЛИЦАТА! Синята легенда Константин Мишев ИЗБУХНА - ето защо младежките банди не могат да бъдат спрени
САМО В ПИК! Георги Марков РАЗМАЗВАЩО за споровете за Евровизия: София се заформи като най-мръсната столица в Европа - Терзиев показа, че градът може и без кмет
Кандимена и Гюров се поверили в ръцете на Зайо Зизин - трагедия!
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
ШОК! Обвиненият в педофилия кандидат-депутат от ППДБ Красимир Труфев събира дарения, за да организира кино вечери на деца (СНИМКА)
Азия
Властите в Пекин планират да похарчат 2.57 милиарда долара за борба със замърсяването на въздуха
2386
на 24.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите на китайската столица Пекин планират да похарчат 16.5 милиарда юана (2.57 милиарда долара) през 2016 година за борба със замърсяването на въздуха, съобщава Xinhua, цитирана от "Фокус".
Средствата ще бъдат насочена към утилизиране на 200 хиляди остарели автомобила с високо ниво на изхвърляне на вредни отпадни вещества. Също така градските власти имат намерение съществено да намалят използването на въглища като гориво и да поощрят преминаването към по-екологични източници на енергия.
препоръчано
Дишаме два пъти по-мръсен въздух заради мъглите
8845
на 29.12.2015


