ГОРЕЩО
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Властите в САЩ не планират да забраняват на американските спортисти участие на Олимпиада 2022 в Пекин
5614
на 04.02.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ към момента нямат намерение да налага забрана за участие на американски спортисти на Зимните олимпийски игри в Пекин през 2022 година. Това заяви по време на традиционния си брифинг представителят на Белия дом Джен Псаки.
препоръчано
На 2 февруари конгресмени, представляващи републиканската партия, внесоха резолюция с призив за бойкотиране на Игрите в Пекин заради отношението на китайските власти към уйгурите.
За последен път американски спортисти бойкотираха Олимпиада през 1980 година в Москва, когато заради бойкота спортистите не получиха право дори да се състезават под флага на Международния олимпийски комитет (МОК).
свързани новини
Пекин е домакин на зимната Олимпиада през 2022 година
7836
на 31.07.2015
Превод и редакция: ПИК
ЕС забранява еднократните пакетчета с кетчуп и майонеза в заведенията
506
преди 3 минути
Пийт Хегсет предприе драстична реформа в структурата на американската армия
984
преди 7 минути
Германия създава агенция за безопасност на изкуствения интелект
1337
преди 17 минути
ЕС обеща допълнителни 16,5 млн. евро за борба с епидемията от ебола в ДР Конго
3501
преди 46 минути


