ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ИЗВЪНРЕДНО! Вижте как изглежда хижа "Петрохан" след тройното убийство и пожара (СНИМКИ/ВИДЕО)
Недостигът води до високи цени на тока. ТЕЦ Бобов дол и други въглищни централи трябва да бъдат запазени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южноафриканските власти се намесиха, за да спасят от глад десетки крави в семейното имение на Нелсън Мандела в селото, където е отраснал като дете бившият южноафрикански президент, починал миналата година, предаде Франс прес, като се позова на южноафриканската преса.
препоръчано
Властите на Източната Капска провинция, в южната част на страната, осигурили храна и вода на стотина крави в имението на клана Мандела в село Куну, след като 97 крави умрели там от глад заради сушата. Мандела е отраснал в Куну, където е помагал в отглеждането на семейните стада. В завещанието си той е поискал фермата в Куну да продължи работа след смъртта му.
В опит да избяга от слонове рибар бе нападнат от крокодил
13664
на 07.02.2026
Лидерът на втората по големина партия в Южна Африка се оттегля
14303
на 04.02.2026
Убит е синът на Муамар Кадафи - Сейф ал-Ислам
67802
на 04.02.2026


