ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков ГНЕВНО от Будапеща след конституционната разправа с Виктор Орбан - ще удари ли Тръмп с "Магнитски“ Петер Мадяр
Правителството предприема мерки в подкрепа на транспортния бранш и за устойчивото развитие на сектора
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След искане на прокуратурата: Съдът задържа Васил от "Калашниците" за мелето на "Челопешко шосе"
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сватбата на Петко Димитров и танцьорката Яна Якимова ше се състои на 20 октомври, пише "24 часа". След като първоначално двамата бяха обявили, че събитието ще се случи на 12 същия месец, изненадващо се обадили на приятелите си, за да им съобщят, че сменят датата.
препоръчано
Поканите скоро ще бъдат раздадени, а двамата изглеждат така, сякаш никога не биха могли да живеят отделно един от друг, потвърдиха близки до двойката.
Месец преди да си кажат "да", двамата заминават на ваканция в Дубай. Кумата е избрана - Дорина Стоянова, която спечели "Дансинг старс"с Ангел Ковачев.


