ГОРЕЩО
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ВМРО-ДПМНЕ организира протест в сряда. Това обяви председателят на опозиционната партия Християн Мицковски в рамките на пресконференция, предава македонската телевизия „Сител“, цитирано от "Фокус".
Протестът ще бъде под формата на марш. Той ще започне пред Министерството на правосъдието и ще завърши пред Комисията за енергийно регулиране. Предвижда се Мицкоски да направи обръщение към участниците в протеста, както и други партийни кадри.
Миналата седмица най-голямата опозиционна партия в югозападната ни съседка обяви, че ще започне да организира протести срещу „престъпното правителство“.
препоръчано
свързани новини
ВМРО-ДПМНЕ искат оставката на лидера си след шамара от Заев на изборите
13398
на 23.08.2020
Премиерът на Сърбия: Енергийната ситуация в страната е под контрол
7594
преди 8 часа
Букурещ си избира кмет
6598
преди 8 часа
Силно земетресение разтресе Гърция
15898
преди 12 часа
Преизбраха Мицкоски за председател на управляващата партия ВМРО-ДПМНЕ
9185
преди 14 часа


