BG EN

ВНИМАНИЕ: В Италия глобяват или директно вкарват в ареста всеки, който излезе от дома си

Европа

ВНИМАНИЕ: В Италия глобяват или директно вкарват в ареста всеки, който излезе от дома си

32704
на 10.03.2020
ВНИМАНИЕ: В Италия глобяват или директно вкарват в ареста всеки, който излезе от дома си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Консулът ни в Милано Таня Димитрова призова българите в Италия да не излизат от домовете си.

препоръчано

Заради въведената днес до 3 април карантина в цялата страна, като мярка за справяне с разпространението на COVID-19, е в сила забрана за излизане навън, освен ако хората нямат здравословен проблем или по неотложна семейна необходимост.

"Това ще бъде проверявано, съответно ще има и глоби. Вчера беше обявено, че е предвидена парична санкция от 206 евро или арест от 3 месеца за всеки, който наруши и посочените в ограниченията на декрета мерки“, каза Димитрова пред БНР.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК