ГОРЕЩО
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Движението по главен път Е-79 и автомагистрала „Струма“ в Благоевградска област е нормално интензивно, но съществува повишена опасност от падащи камъни в района на Кресненското дефиле и прохода Предел, съобщи дежурният служител в Областно пътно управление-Благоевград.
препоръчано
До момента за изминалия ден не са регистрирани тежки пътни инциденти. От Областно пътно управление-Благоевград се обръщат към водачите на МПС да шофират предпазливо и съобразено с пътната обстановка, спазвайки дистанция.
свързани новини
ОПАСЕН ИНЦИДЕНТ! Камъни обърнаха кола на пътя в Кресненското дефиле
14092
на 04.09.2018


