BG EN

Внимание! Смъртоносен наркотик плъзна в Македония

ЧАС ПИК

Внимание! Смъртоносен наркотик плъзна в Македония

6066
на 04.04.2014
Внимание! Смъртоносен наркотик плъзна в Македония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опасен наркотик се разпространява в Македония, пише ”Утрински весник”. Полицията е информирала, че за първи път в Битоля е регистриран наркотикът, който сред наркосредите е известен като „Експлозия”. Характерно за този вид синтетичен наркотик е, че ставало дума за стимулант на централната нервна система, подобно на кокаина и амфетамините. Този наркотик бил причина за 99 смъртни случая през последните години в страни-членки на ЕС, посочва изданието.

препоръчано

Напредването на науката си показа своето лице. Въпреки за опасните синтетични наркотици четяхме от чуждестранни интернет портали, през последните дни част от тях за първи път се намерихаи у нас, коментира телевизия Alsat-M. Според телевизията първите следи водят към Битоля. При контрол на полицията е открит бял прах, който след лабораторен анализ се указало, че е опасен наркотик, известен под името „Екслоужън”. Сред нежеланите ефекти е агресия, хиперактивност и неуравновесеност.

Новината съобщава и битолската телевизия Орбис.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая Петрохан (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК