BG EN

Водата в Шумен е мътна, не става за пиене

Региони

Водата в Шумен е мътна, не става за пиене

3387
на 08.01.2015
Водата в Шумен е мътна, не става за пиене
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стойностите на показател „мътност" на питейната вода от централното водоснабдяване на Шумен все още са над обичайните. Това сочат лабораторните резултати от последните взети проби на Регионалната здравна инспекция в Шумен. Остатъчният хлор е в нормативно определените граници.

препоръчано

Инспекцията препоръчва водата в населените места, водоснабдявани от язовир „Тича" - Шумен, Велики Преслав, селата Панайот Волов, Белокопитово и Дибич - да не се ползва за пиене.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА) ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК