BG EN

Воден ад! Най-малко шестима ранени при голямо наводнение в Анкара

Балкани

Воден ад! Най-малко шестима ранени при голямо наводнение в Анкара

14392
на 06.05.2018
Воден ад! Най-малко шестима ранени при голямо наводнение в Анкара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко шестима души бяха ранени при катастрофално наводнение в Анкара, съобщи БТВ.

препоръчано

Пострадали са няколко квартала, особено критично е положението в община Мамак, където водата е влачила паркирани автомобили и дори по-малки камиони.

„Такава катастрофа е невиждана досега тук. До момента ранени са шестима души, но никой от тях не е в критично състояние“, заяви кметът на Анкара Мустафа Туна.

Турската информационна агенция ИХА разпространи драматични кадри, показващи шофьори, които се опитват да избягат от колите си, и автомобили и автобуси, които са отнесени от стихията.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК