ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Извънредно заседание на столичните общинари заради водната криза в Перник. Събират се комисията по инженерна инфраструктура и енергийно планиране, съвместно с комисиите по икономика и по финанси и бюджет.
препоръчано
Причината е искането на министрите на икономиката, регионалното развитие и околната среда за предприемане на действия за осигуряване на допълнително водоснабдяване на Перник чрез водоснабдителната система на София.
Столичните общинари трябва да позволят ВиК системата на столицата да се използва за отвеждане на вода от язовир „Бели Искър“ към бедстващия град.


