ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водолаз е загинал по време на подводните дейности в района на корабокрушението на круизния лайнер „Коста Конкордия”, съобщава радио „Голос России”.
препоръчано
Загиналият е испански гражданин. Подробности около инцидента не се съобщават.
Корабът „Коста Конкордия” се натъкна на риф в нощта на 13 срещу 14 януари 2012 година в Тиренско море в близост до остров Джилио до крайбрежието на италианския регион Тоскана. На борда на плавателния съд се намираха повече от 4200 пътници и членове на екипажа. Жертва на корабокрушението станаха 32-ма души.
Около 100 души са загинали по време на масовото нахлуване на мигранти в Сеута
1263
преди 8 минути
Полша строи първата си атомна електроцентрала
1409
преди 14 минути
Цената на златото достигна максимум от юни
5167
преди 1 часа


