BG EN

Военен помете две пешеходки с хонда край Бургас

ГОРЕЩО

Военен помете две пешеходки с хонда край Бургас

13178
на 01.02.2021
Военен помете две пешеходки с хонда край Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Военен помете две пешеходки с хондата си на пътя село Константиново – Бургас и ги прати в болница. Сигнал за катастрофата е подаден и към военна прокуратура.

препоръчано

От пресцентъра на ОДМВР - Бургас съобщиха за инцидента:

На 31 януари около 9 часа на пътя с. Констатиново – Бургас, на 100 м след с. Константиново поради движение с несъобразена с пътните условия скорост и заледено платно лек автомобил "Хонда CRV" с бургаска регистрация, управляван от 42-годишен бургазлия, излиза вляво извън пътните ленти и допуска ПТП с две пешеходки, движещи се по банкета, след което се преобръща.

От пътния инцидент са пострадали двете пешеходки - едната на 24 години от Бургас – получила фрактура на лумбален прешлен, а втората - 56-годишна жена от Средец - получила общи контузии по тялото. И двете жени са без опасност за живота, настанени са за лечение в УМБАЛ - Бургас.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК