ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализиран екип от Националния военен университет „Васил Левски“(НВУ) извърши разузнаване, транспортиране и обезвреждане на невзривен боеприпас, открит на брега на река Дунав в района на град Русе.
Боеприпасът е снаряд с цилиндрична форма, с размери 160 мм дължина и 40 мм ширина. Военнослужещите с ръководител подполковник Йордан Терзиев изпълниха успешно задачата в помощ на населението като транспортираха и унищожиха боеприпаса при спазване на всички мерки за безопасност.
препоръчано
Специализираните военни екипи действат на основание отправено искане от главния секретар на МВР и по заповед на командира на НВУ бригаден генерал Иван Маламов.
СКОРО И ШЕРПИ: Непалци чистят боклука в скъпия софийски район "Изток"
13333
преди 2 часа
Прощаваме се с актьора Иван Несторов
12830
преди 4 часа


