ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хваща натясно Демерджиев за имотните му далавери (НА ЖИВО)
САЩ обещаха защита на България срещу Иран
СЛЕД ЗЕЛЕНАТА СВЕТЛИНА ЗА "БЕЗМЕР": Шефът на Комисията по отбрана: Заплаха за България в тази ситуация няма
ЗАВРЪЩАНЕ: Избраха Пламен Тончев за шеф на ДАНС
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС с разкрития за имотните далавери на Демерджиев - вътрешният министър ударно изкупувал земеделски земи за жълти стотинки (ВИДЕО/ГРАФИКА)
Животът днес
Военни от Сухопътните войски обезвредиха невзривен боеприпас в столичния квартал „Младост - 3“
6139
на 20.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализиран екип от 78-ми батальон за осигуряване от състава на Сухопътните войкси беше задействано днес, 20 май, за обезвреждане на невзривен боеприпас, открит при извършване на изкопни дейности в ж.к. „Младост - 3“.
препоръчано
При направения оглед военнослужещите са установили, че това е противотанкова мина.
Специализираният екип, под ръководството на капитан Мартин Маргитин, след извършеното разузнаване транспортира боеприпаса, който ще бъде унищожен.
Военнослужещите действаха на основание отправено искане на заместник-главния секретар на МВР и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.


