BG EN

Военните от британските кибервойски ще могат да носят бради и дълги коси

СВЕТЪТ ДНЕС

Военните от британските кибервойски ще могат да носят бради и дълги коси

6179
на 27.03.2016
Военните от британските кибервойски ще могат да носят бради и дълги коси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на отбраната на Великобритания е разрешило на военнослужещите в подразделенията за киберсигурност да си пускат дълги коси и бради, за да бъдат привлечени на служба ценни специалисти, които иначе могат да се откажат заради армейските изисквания за външен вид, предаде aгенция "Фокус", позовавайки се на The Telegraph.

За да се възползват от изключителните права, военнослужещите трябва да получат индивидуално разрешение от своите непосредствени командири. 

Привържениците на строгата военна дисциплина са против нововъведението. Те смятат, че подобни изключения биха „огорчили“ войниците на другите типове войски и че са „неуважителни“. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК