ГОРЕЩО
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
Андролова с прогноза: Обмисля се бъдеща коалиция, в която либералите ще бъдат прецакани
МРЕЖАТА ГЪРМИ: Аз не скачам и съм дебел! И съм щастлив, че съм дебел, а не дебил! Няма как да се вържа на про100кики, Асеня, Рашков, Мирчев, Резидента, Мечо гел, Ивилинчо, Копейки и Пепейки...
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
Пияният Панайот настанен в тайна стая
Снощи зрителите на Нова телевизия изгониха пияния Панайот, но малко по-късно стана ясно, че той остава в шоуто и ще живее в тайната стая, без знанието на останалите съквартиранти. От самото си влизане в Къщата на "Биг Брадър" Панайот се чувства като у дома си. Това обаче му изигра лоша шега и той се превърна в най-номинирания съквартирант, а впоследствие стана и първият изгонен от Къщата.
Биг Брадър остана верен на себе си и реши да изненада участника от Гълъбово и всички негови фенове, като му даде шанс да се върне в Къщата и да пребивава тайно от всички, докато спечели правото да се върне като пълноправен съквартирант. Дали той ще се справи с мисиите, които Биг Брадър му е подготвил, или ще напусне окончателно шоуто, ще стане ясно утре.
Преди елиминациите вчера Панайот провокира мъжете да направят класация на жените в Къщата на база чар и красота. Дими и Найден класираха Лили като най-привлекателна, а нейна подгласничка стана македонката Цеце.
Лили е първата, която реши да приготви на Съквартирантите обяд и след като прекара цяла сутрин в кухнята, успя да впечатли останалите със своите кулинарни способности.
Сани коментира, че за първи път вижда Лили в светлината на домакиня. Това, което зрителите и останалите съквартиранти не знаят, е, че двете се познават извън шоуто, тъй като най-добрата приятелка на Сани е омъжена за брата на Лиляна.
В новата седмична мисия съквартирантите трябва да влязат в ролята на войници от запаса, като покажат енергичност, дисциплина и кураж, нужни им, за да се борят за победата в "Биг Брадър".
Обявеното военно положение в Къщата мобилизира участниците в два взвода. В рамките на мисията всички са задължени да носят униформи на български войници и да живеят като в казарма. Те трябва да се хранят по час, да дават дежурства в двора, както и да извършват други, типични за военното ежедневие дейности.
Новото предизвикателство обещава да покаже истинските характери на обитателите на Къщата и да постави на изпитание тяхната физическа и психическа издържливост. препоръчано


