ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелски самолети нанесоха удари по подземни цели на „Хамас“ в Ивицата Газа и по две цели на морската полиция на движението в отговор на нарушение на границата и запалване на граничен пост, предава TACC, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Преди малко самолети на Военновъздушните сили на Израел нанесоха удари по подземната инфраструктура на „Хамас“ в северната част на Ивицата Газа, а също и по два допълнителни обекта, принадлежащи на военно-морските сили на терористичната организация „Хамас“. Ударите бяха нанесени в отговор на проникване вторник сутринта на няколко терориста в Израел и запалване на военен пост“, се казва в изявление на израелската армия.
свързани новини
Израел нанесе нови въздушни удари по обекти на ХАМАС на Ивицата Газа
10346
на 23.05.2018
Израел нанесе въздушни удари по обекти на ХАМАС на Ивицата Газа
10457
на 17.05.2018


