BG EN

Войник на НАТО е убит в Афганистан

СВЕТЪТ ДНЕС

Войник на НАТО е убит в Афганистан

2834
на 23.09.2015
Войник на НАТО е убит в Афганистан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Войник на НАТО е убит при нападение в близост до авиобазата Баграм в Източен Афганистан, с което броят на чуждестранните войници, загинали в Афганистан, от началото на годината става 7 души, пише британският вестник The Guardian, цитиран от агенция "Фокус". 

Талибаните заявиха в „Туитър“, че те са извършили нападението.

Изявление на НАТО от сряда гласи, че „атаката на врага“ се случила във вторник в близост до летище Баграм, на около 50 километра от столицата Кабул. Не се дават други подробности за нападението или за националността на войника.

Баграм, която се охранява от американски морски пехотинци и партньорски военни сили, често попада под в ракетно нападение от бунтовници.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК