ГОРЕЩО
ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Волейболистите от националния отбор на България записаха загуба №11 в Група В на Световната лига, след като паднаха от олимпийския шампион Русия с 0:3 (14:25, 17:25, 15:25) пред около 5000 зрители в „Арена Армеец“ в София. Успехът бе 7-ми за Русия в Световната лига, който изведе „Сборная" на върха в Група В с 24 точки. Руснаците се класират за турнира Final 6 във Флоренция от 16 до 20 юли.
препоръчано
Найден Найденов изведе националите за втори пореден мач. Утре Управителният съвет на Българската федерация по волейбол ще трябва да избере нов селекционер на държавния ни тим. Тримата основни кандидати са Пламен Константинов, Мартин Стоев и Найден Найденов, пише sportal.bg.


