BG EN

Волейболните ни национали загубиха и от Турция

Волейбол

Волейболните ни национали загубиха и от Турция

3802
на 29.12.2013
Волейболните ни национали загубиха и от Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неприятните моменти и загубите за мъжкия национален отбор по волейбол в края на 2013 година продължават. Възпитаниците на Камило Плачи днес записаха трета поредна загуба в контролите, този път от при закрити врати в зала “Христо Ботев” от Турция с 1:3 (25:23, 21:25, 24:26, 21:25). В предишните две срещи нашите паднаха от руския Губерния с треньор Пламен Константинов.

“Лъвовете” бяха без капитана Тодор Алексиев, който се оплака от мускулно разтежение, а по време на втория гейм болка в коляното усети и Тодор Скримов, който бе заменен от Станислав Петков. Георги Братоев, Цветан Соколов, Валентин Братоев, Николай Николов, Виктор Йосифов и Теодор Салпаров бяха останалите титуляри в стартовия състав на Камило Плачи. В последния гейм основен разпределител беше Андрей Жеков. В игра се появи и центърът Светослав Гоцев.

Топреализатор на срещата стана Цветан Соколов с 22 точки. Най-резултатен за победителите беше Метин Той с 19. В понеделник (30 декември) двата отбора играят отново от 17:30 часа.

Нашите се подготвят за световните квалификации, които започват в първите дни на януари.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК