Колаборация с ГЕРБ по всякакви теми е много труден въпрос
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"ГЕРБ ги интересуват само интриги, саботажи и разрушителна дейност. Толкова ли Бойко Борисов смята, че сме късопаметни, глупави и наивни, та да не забелязваме фактите и да се хващаме на приказките му", заяви пред "Преса" лидерът на "Атака" Волен Сидеров.
Коментарът му е по повод офертата на Бойко Борисов да бойкотират кворума, докато не влязат като първа точка идеите за удължаване на мораториума за продажба на земите на чужденци и затварянето на границите за бежанци. На въпрос дали ще подкрепи вот на недоверие за бежанците, Сидеров отвръща, че няма достатъчно депутати за вот, а колаборация с ГЕРБ по всякакви теми бил много труден въпрос.
"Не искаме да ставаме инструмент за процедурни хватки на ГЕРБ, те не са загрижени за проблема с бежанците", коментира Сидеров.


