ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС алармира ОССЕ за неправомерен полицейски натиск от служебната власт в полза на други участници
Борисов: ГЕРБ поема ангажимент да продължи санирането с нова програма за 1,3 млрд. евро
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
“Аз не си плащам за медийни участия. Договорите с фирмите за пиар обслужвания, които съм сключил са нещо друго”, каза Волен Сидеров пред БНТ. Tака той отговори на твърденията на бившата си половинка Капка Георгиева, която заяви, че лидерът на "Атака" давал пачки, за да си осигури медиен комфорт.
"Бедна България спонсорира богати държави като Австрия, Холандия Белгия. Грабят ни едни чужди, мазни потни ръчички. Насажда се една българофобия, че всичко българско е лошо”, ядоса се Сидеров.
Политикът зае позиция, че ЕРП-тата, водата и всички монополи трябва да бъдат в ръцете на гражданите. Според него, българите трябва да се превърнат в реални стопани на имуществото си.
препоръчано


